Zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp

... siła nowych doznań ...

Mawiają, że wiek człowieka można poznać po jego dłoniach. My w takim razie wiemy, jak wszystkich oszukać! Przygotowaliśmy kompleksowe zabiegi regeneracji i pielęgnacji skóry dłoni, które nadadzą jej gładkość i sprężystość. Zadbane stopy poniosą nas tam, gdzie zechcemy, dlatego warto je czasem rozpieszczać. W naszej ofercie znajdą Państwo masaże i zabiegi specjalnie dla stóp, które przywrócą im witalność, nawilżą i dostarcza odrobinę luksusu.

Pedicure francuski

Pedicure francuski

Zabieg kosmetyki stóp. Podczas tego zabiegu nadajemy kształt płytce paznokcia poprzez opiłowanie. Polerujemy płytkę po wcześniejszym usunięciu nachodzącego na nią naskórka. Paznokcie pokrywamy odżywką. W odróżnieniu od pedicure klasycznego malujemy białą końcówkę paznokcia, a pozostałą część płytki pokrywamy lakierem różowym lub beżowym.
90
Refleksoterapia stóp

Refleksoterapia stóp

Czas trwania: 40 min. Refleksoterapia to praca na receptorach stóp. Zabieg przywraca naturalną i prawidłową pracę wszystkich organów, narządów wewnętrznych i gruczołów. Relaksuje, odpręża i wzmacnia organizm.
110
Depilacja

Depilacja

  • Całe nogi: 110 zł
  • Łydki lub uda: 60 zł
  • Pachy lub bikini: 50 zł
  • Ręce: 60 zł
  • Wąsik lub broda: 30 zł
 
od 30
Masaż stóp Ayurveda

Masaż stóp Ayurveda

Czas trwania: 40 min.

Ayurvedyjski masaż na bazie ciepłego oleju ze słodkich migdałów. Doskonale rozluźnia mięśnie i stawy, nawilża i regeneruje skórę stóp. Daje uczucie głębokiego relaksu i odprężenia. Po masażu stopy są lekkie i aksamitnie miękkie. Masaż neutralizuje negatywną energię i przywraca dobre samopoczucie.
80
Masaż dłoni Ayurveda

Masaż dłoni Ayurveda

Czas trwania: 25 min. Ayurvedyjski masaż na bazie ciepłego oleju ze słodkich migdałów. Doskonale rozluźnia mięśnie i stawy, nawilża i regeneruje skórę dłoni. Daje uczucie głębokiego relaksu i odprężenia. Po masażu dłonie są lekkie a ich skóra aksamitnie miękka.
60
Zabieg Spa na stopy z pedicure

Zabieg Spa na stopy z pedicure

Czas trwania: 90 min. Zabieg odprężająco-relaksujący. Doskonale odżywia i nawilża skórę stóp. Składa się z kąpieli stóp połączonej z peelingiem, pedicure, indyjskiego masażu, parafiny (ciepła odżywcza maska), malowania paznokci stóp. Po zabiegu skóra stóp jest miękka i przyjemna w dotyku. Poprawia się także kondycja paznokci.
150
Zabieg Spa na dłonie z manicure

Zabieg Spa na dłonie z manicure

Czas trwania: 90 min. Zabieg odprężająco-relaksujący. Doskonale odżywia i nawilża skórę dłoni. Składa się z peelingu dłoni, manicure, indyjskiego masażu, parafiny (ciepła odżywcza maska), malowania paznokci dłoni. Po zabiegu skóra dłoni jest miękka i przyjemna w dotyku. Poprawia się także kondycja paznokci.
130
Zabieg Spa na stopy

Zabieg SPA na stopy

Czas trwania: 50 min. Zabieg odprężająco-relaksujący. Doskonale odżywia i nawilża skórę stóp. Składa się z kąpieli stóp połączonej z peelingiem, indyjskiego masażu, parafiny. Po zabiegu skóra stóp jest doskonale odżywiona i aksamitnie gładka. Polecany jesienią i zimą, kiedy nasza skóra jest narażona na działanie zimna i mrozu.
100
Zabieg Spa na dłonie

Zabieg Spa na dłonie

Czas trwania: 60 min. Zabieg odprężająco-relaksujący. Doskonale odżywia i nawilża skórę dłoni. Składa się z peelingu dłoni, indyjskiego masażu, parafiny (ciepła odżywcza maska). Po zabiegu skóra dłoni jest doskonale odżywiona i aksamitnie gładka. Polecany jesienią i zimą, kiedy nasza skóra jest narażona na działanie zimna i mrozu.
90
Parafina na stopy

Parafina na stopy

Czas trwania: 20 min. Odżywcza, ciepła maska. Doskonale regeneruje i nawilża przesuszoną skórę stóp. Ta parafinowa kąpiel pozostawia skórę stóp aksamitnie gładką i miękką. Polecamy zwłaszcza jesienią i zimą, kiedy nasza skóra jest dodatkowo narażona na działanie niesprzyjającego zimna i mrozu.
40
Parafina na dłonie

Parafina na dłonie

Czas trwania: 20 min. Odżywcza, ciepła maska. Doskonale regeneruje i nawilża przesuszoną skórę dłoni. Ta parafinowa kąpiel pozostawia skórę dłoni aksamitnie gładką i miękką. Polecamy zwłaszcza jesienią i zimą, kiedy nasza skóra jest dodatkowo narażona na działanie niesprzyjającego zimna i mrozu.
40
Manicure francuski

Manicure francuski

Zabieg kosmetyki dłoni. Podczas tego zabiegu nadajemy kształt płytce paznokcia poprzez opiłowanie. Polerujemy płytkę po wcześniejszym usunięciu nachodzącego na nią naskórka. Paznokcie pokrywamy odżywką. W odróżnieniu od manicure klasycznego malujemy białą końcówkę paznokcia, a pozostałą część płytki pokrywamy lakierem różowym lub beżowym.
60
Pedicure klasyczny

Pedicure klasyczny

Podstawowy zabieg kosmetyki stóp. Usługa obejmuje: kąpiel wodną stóp połączona z peelingiem, obcinanie paznokci, wycinanie skórek, polerowanie płytki paznokcia, usunięcie zrogowaciałego naskórka, kremowanie.

80
Manicure klasyczny

Manicure klasyczny

Podstawowy zabieg kosmetyki dłoni. Podczas tego zabiegu nadajemy kształt płytce paznokcia poprzez opiłowanie. Polerujemy płytkę po wcześniejszym usunięciu nachodzącego na nią naskórka. Paznokcie pokrywamy odżywką (różną w zależności od rodzaju paznokcia) malujemy dwa razy kolorem i utwardzamy bezbarwnym lakierem (top coat). Na koniec nanoszona jest oliwka wysuszająca.
50