Restauracja

Wyjątkowe smaki i kulinarne doznania w Oasis Resort**** - Restauracji w Rewalu

Godziny otwarcia: 

Codziennie od 13:00

Godziny posiłków dla gości hotelowych:

  • Śniadanie w formie bufetu kontynentalnego od 8:00 do 10:30
  • 3-daniowa obiadokolacja a'la Carte (przystawka, danie główne, deser)
    pomiędzy 13:00 a 21:00

W okresie od wiosny do jesieni nasza restauracja dysponuje otwartym tarasem z widokiem na ogród, na którym zwierzęta są mile widziane. Z uwagi na komfort i bezpieczeństwo wszystkich Gości, przebywanie zwierząt w restauracji nie jest akceptowane. Chętnie służymy Państwa pupilom miską wody serwowaną na tarasie.

Stylowe jedzenie w przepięknym otoczeniu

Oasis Resort & Spa jest uzupełnieniem i kulinarną kontynuacją   Wy&Spa w Pobierowie. O zadowolenie gości w obu ośrodkach dba polsko-tajski duet kucharzy. Serwujemy wyśmienitą, sławną już na całym wybrzeżu kuchnię europejską i orientalną.

Znajdą tutaj Państwo klasyczne potrawy w nowych,   niespotykanych odsłonach. Dzięki zbieranemu doświadczeniu w kuchniach na całym świecie, skupiliśmy się na naszym największym wyzwaniu: sprawianiu przyjemności kulinarnych naszym Gościom.

Odwiedzając naszą restaurację nad morzem w Rewalu poznają Państwo smaki zarówno Azji jak i Europy. Oferując niecodzienne potrawy, nie mogliśmy, oczywiście, zapomnieć o naszej, polskiej, tradycyjnej kuchni - pełnej regionalnych produktów i świeżych ziół.

Nagrody

Szef kuchni
poleca

Nasze Menu

Serwis i Jakość Restauracji w Rewalu

Ponieważ wiemy jak bardzo ważna jest zwykła życzliwość i fachowa porada, w każdej chwili mogą Państwo liczyć na naszą wspaniałą obsługę kelnerską, która dobierze dla Państwa odpowiednie wino, pomoże wybrać z naszej bogatej karty – odpowiednią dla Państwa potrawę czy przygotuje autorskie, nigdzie niespotykane drinki i aromatyczną kawę.

Ciepła, polska gościnność to stwierdzenie pasujące idealnie do pracowników Oasis Resort. Większość mówi co najmniej w 2 językach.  Tak dobra obsługa niesie oczywiście dobrą reputację i różne nagrody. W 2004 roku restauracja w Rewalu w Oasis Resort **** została uznana przez Newsweek Polska za najlepsze miejsce, najlepszą kuchnię, najlepszą obsługę i najlepszy obiekt. W czasopiśmie „der Feinschmecker” restauracja została wybrana jako jedna z najlepszych restauracji na Bałtyku. Po raz ostatni HolidayCheck przyznał ten hotel ponownie w 2014 roku. Te wyróżnienia i nagrody zapewniają, że wielu urlopowiczów lubi przyjeżdżać do Rewala nad Bałtykiem na Pomorzu Zachodnim i cieszyć się wysoką jakością usług oraz stylową atmosferą i dobrym samopoczuciem na polskim Bałtyku. Rewal jako miejsce na wakacje oferuje idealne warunki na wspaniałe wakacje. Plaża zachęca do relaksu i można do niej dotrzeć w zaledwie kilku krokach.

Dania kuchni krajowej i międzynarodowej w restauracji Oasis Resort ****

Nasi kucharze w swoich daniach wykorzystują tylko i wyłącznie świeże produkty oraz aromatyczne przyprawy i zioła. Bardzo dużo uwagi przykładamy również na wykorzystywanie regionalnych produktów od lokalnych wytwórców. Nasze wszystkie potrawy przygotowywane są bezpośrednio na zamówienie Gości w celu zachowania pełni smaku i jakości podawanych u nas dań.

Pomysł połączenia wyrafinowania tajskich przypraw z kuchnią europejską i polską, aby stworzyć kulinarną doskonałość, czyni tę restaurację tak wyjątkową. Wybór deserów jest prawie legendarny. Od tradycyjnych przysmaków, takich jak Crepe Suzette i Creme Brulee, po bardziej niezwykłe przysmaki, do których podajemy doskonałą kawę. Po południu oferowane są domowe ciasta, które przyciągają nie tylko międzynarodowych gości ale również turystów z okolicy.