Masaże

ZRELAKSUJ SIĘ ... ZASŁUGUJESZ NA CHWILE BŁOGIEGO SPOKOJU

Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę różnorodnych masaży: od tradycyjnego masażu klasycznego po japoński masaż Shaitsu z elementami gimnastyki. Każdy masaż ma swoje indywidualne, tajemnicze właściwości zdrowotne, pomagające odbudować utraconą energię, niwelujące napięcie mięśni. Czekają na Państwa magiczne chwile relaksu i odprężenia niezbędnego po stresującym dniu.

Antystresowa terapia stóp i łydek

Antystresowa terapia stóp i łydek

Czas trwania: 45 min. Masowanie stóp i łydek jest nie tylko niezwykle korzystne, ale także stanowi holistyczne podejście do promowania zdrowia. Masaż przynosi odprężenie i jednocześnie może mieć pozytywny wpływ na samopoczucie całego organizmu. Działa uspokajająco i redukuje stres.
180
Masaż wspomagający odchudzanie

Masaż wspomagający odchudzanie

Czas trwania: 60 min. Masaż na wybrane partie ciała przy użyciu preparatów wspomagających odchudzanie, które działają wyszczuplająco i ujędrniająco na ciało. Polega na intensywnym masowaniu, co umożliwia spalanie zbędnego tłuszczu. Uważany za najlepszą metodę wyszczuplającą i kształtującą sylwetkę.
260
Masaż wspomagający odchudzanie na nogi i pośladki

Masaż wspomagający odchudzanie (nogi i pośladki)

Czas trwania: 30 min. Masaż na wybrane partie ciała przy użyciu preparatów wspomagających odchudzanie, które działają wyszczuplająco i ujędrniająco na ciało. Polega na intensywnym masowaniu, co umożliwia spalanie zbędnego tłuszczu. Uważany za najlepszą metodę wyszczuplającą i kształtującą sylwetkę.
140
Masaż odżywczy

Masaż odżywczy

Czas trwania: 60 min. Masaż ciała z zastosowaniem preparatu Nutrition Cream. Ma na celu stymulację osłabionych mięśni oraz poprawę elastyczności skóry i tkanki łącznej. Polecany jest przy nagromadzeniu opadającej, nieco zwiotczałej skóry i tkanki, np. po ciąży lub gwałtownym schudnięciu. Poprawia krążenie, liftinguje opadające pośladki oraz ujędrnia uda, brzuch i ramiona.
300
Masaż Thalgo de la Mer

Masaż Thalgo de la Mer

Czas trwania: 60 min. Masaż łączący w sobie aromaterapię i filozofię chińską. Wpływa na udrożnienie kanałów energetycznych i wyrównanie energii. Daje poczucie relaksu i odprężenia. Przywraca dobre samopoczucie. Polecany osobom zestresowanym i zabieganym. Chcącym odpocząć i odprężyć się.
240
Uphana Svedana

Uphana Svedana

Czas trwania: 45 min. Ajurwedyjski masaż pleców z wykorzystaniem ciepłego oleju i zastosowaniem bardzo intensywnej i głębokiej techniki masażu. Doskonały dla osób z dużym napięciem mięśni w okolicy karku i kręgosłupa.
200
Masaż Orientalny

Masaż orientalny

Czas trwania: 75 min. Wyjątkowa technika inspirowana masażem polinezyjskim, ajurvedyjskim i tajskim. Jej głównym założeniem jest stymulowanie kanałów energetycznych w celu prawidłowego przepływu energii oraz pobudzenia organizmu do zachowania równowagi ciała i ducha.
320
Mucabyanga

Mucabyanga

Czas trwania: 30 min. Zadziwiający masaż głowy, twarzy i dekoltu na bazie ciepłego oleju aromatycznego. Doskonale odpręża i relaksuje. Daje poczucie lekkości i odrodzenia sił witalnych a także poczucie błogostanu. Olej aromatyczny dodatkowo odżywia i rewitalizuje strukturę włosa.
120
Drenaż limfatyczny
Drenaż limfatyczny Czas trwania: 30 min. - tylko nogi / 60 min. Masaż mający znaczący wpływ na oczyszczanie organizmu z toksyn i redukujący obrzęki oraz opuchliznę. Powoduje uaktywnianie układu żylnego i limfatycznego.
140/260
Masaż Lomi Lomi

Masaż Lomi Lomi

Czas trwania: 60 min. / 90 min. Hawajski masaż ciała, który pozwala odzyskać harmonię i zregenerować siły witalne ciała. Likwiduje napięcia mięśni. Charakterystyczne dla tej techniki jest masowanie przedramionami i wykonywanie energetyzujących ciało ruchów.
260/360
Masaż klasyczny

Masaż klasyczny

Czas trwania: 60 min. Masaż rozluźniający tkankę mięśniową i pobudzający układ krążenia. Poprawia funkcjonowanie wszystkich układów i narządów, zwłaszcza aparatu mięśniowo-stawowego. Poprzez pobudzenie krążenia i przemiany materii znosi objawy chorobowe takie jak: ból, obrzęk, przykurcz oraz zapobiega powstawaniu zrostów.
240
Masaż twarzy

Masaż twarzy

Czas trwania: 30 min. Dla każdego rodzaju skóry, stosowany przede wszystkim w celach profilaktyczno - pielęgnacyjnych. Podtrzymuje elastyczność mięśni i skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek.

120
Antystresowa Terapia Głowy

Antystresowa Terapia Głowy

Czas trwania: 30 min. Masaż wprowadzający w stan relaksu. Pozwala na całkowite rozluźnienie i poprawę koncentracji. Wpływa także korzystnie na stan skóry, silnie dotlenia i regeneruje. Działa wzmacniająco na mięśnie twarzy.
140
Masaż Ayurveda

Masaż Ayurveda

Czas trwania: 60 min. / 90 min. Masaż indyjski całego ciała z zastosowaniem ciepłego oleju. Przywraca harmonię energetyczną organizmu, relaksuje i odpręża
260/360
Masaż aromatyczny

Masaż aromatyczny

Czas trwania: 60 min. Masaż całego ciała przy użyciu naturalnych olejków aromatycznych o działaniu oczyszczającym, regenerującym lub relaksującym.
240
Antystresowa terapia szyi, karku i pleców

Antystresowa terapia szyi, karku i pleców

Czas trwania: 45 min. Masaż relaksacyjny napiętych mięśni szyi, karku i pleców. Doskonały dla osób przemęczonych, przepracowanych i zestresowanych. Masaż jest szczególnie polecany przy napięciach mięśni karku, migrenach i bólach głowy.
200
Masaż Antystresowy

Masaż Antystresowy

Czas trwania: 60 min. Odprężająco - relaksujący masaż napiętych mięśni głowy, karku, barków i pleców. Przeznaczony dla osób przemęczonych, zapracowanych i zestresowanych. Zalecany przy częstych napięciach mięśni karku, bólach głowy i migrenach.
240