W klimacie dalekiego wschodu

... kwintesencja wyjątkowych filozofii. Kontynentalna podróż w krainy relaksu i odprężenia ...

Zapraszamy Państwa na niezwykłą podróż przez krainę zapachów i aromatów. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy oferty oparte na filozofii  Dalekiego Wschodu, które zapewnią głęboki relaks i wypoczynek. Tajemnicze i zarazem energetyczne masaże ayurvedyjskie przywrócą równowagę między duchem a ciałem. Wszystko to, dla wspaniałego samopoczucia i piękna.

Uphana Svedana

Uphana Svedana

Czas trwania: 45 min. Ajurwedyjski masaż pleców z wykorzystaniem ciepłego oleju i zastosowaniem bardzo intensywnej i głębokiej techniki masażu. Doskonały dla osób z dużym napięciem mięśni w okolicy karku i kręgosłupa.  
200
Masaż Orientalny

Masaż orientalny

Czas trwania: 75 min. Wyjątkowa technika inspirowana masażem polinezyjskim, ajurvedyjskim i tajskim. Jej głównym założeniem jest stymulowanie kanałów energetycznych w celu prawidłowego przepływu energii oraz pobudzenia organizmu do zachowania równowagi ciała i ducha.  
320
Mucabyanga

Mucabyanga

Czas trwania: 30 min. Odprężający masaż głowy, twarzy i dekoltu na bazie ciepłego oleju aromatycznego. Doskonale odpręża i relaksuje. Daje poczucie lekkości i odrodzenia sił witalnych a także poczucie błogostanu. Olej aromatyczny dodatkowo odżywia i rewitalizuje strukturę włosa.

120
Indoceane - zabieg relaksująco-regenerujący

Indoceane - Zabieg relaksująco- regenerujący

Czas trwania: 90 min. Śródziemnomorski rytuał zabierający w kontynentalną podróż do krainy relaksu i odprężenia. Ekskluzywny zabieg składający się ze słodko-słonego z peelingu, masażu ciała inspirowanego Ayurvedą (Indie) oraz maski regenerująco-nawilżającej (Chiny), po której skóra staje się delikatna i aksamitna. Rytuał przywraca harmonijny przepływ energii w ciele, zapewnia głęboki relaks, eliminuje stresy i negatywne emocje. Wspomaga w dążeniu do odtworzenia utraconej równowagi wewnętrznej, działa energetyzująco i regenerująco, przyśpiesza usuwanie toksyn z organizmu.
560
Masaż Ayurveda

Masaż Ayurveda

Czas trwania: 60 min. / 90 min. Masaż indyjski całego ciała z zastosowaniem ciepłego oleju. Przywraca harmonię energetyczną organizmu, relaksuje i odpręża  
260/360