W klimacie dalekiego wschodu

... kwintesencja wyjątkowych filozofii. Kontynentalna podróż w krainy relaksu i odprężenia ...

Zapraszamy Państwa na niezwykłą podróż przez krainę zapachów i aromatów. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy oferty oparte na filozofii  Dalekiego Wschodu, które zapewnią głęboki relaks i wypoczynek. Tajemnicze i zarazem energetyczne masaże ayurvedyjskie przywrócą równowagę między duchem a ciałem. Wszystko to, dla wspaniałego samopoczucia i piękna.

Uphana Svedana

Uphana Svedana

Czas trwania: 40 min.

Ajurwedyjski masaż pleców z wykorzystaniem ciepłego oleju i zastosowaniem bardzo intensywnej i głębokiej techniki masażu. Doskonały dla osób z dużym napięciem mięśni w okolicy karku i kręgosłupa.

120
Thalgo de la Mer

Thalgo de la Mer

Czas trwania: 50 min.

Masaż łączący w sobie aromaterapię, shiatsu i filozofię chińską. Wpływa na udrożnienie kanałów energetycznych i wyrównanie energii.

120
Masaż Orientalny - NOWOŚĆ!

Masaż orientalny - NOWOŚĆ!

Czas trwania: 75 min. Wyjątkowa technika inspirowana techniką masażu polinezyjskiego, ajurwedyjskiego i tajskiego. Jej głównym założeniem jest stymulowanie kanałów energetycznych w celu prawidłowego przepływu energii oraz pobudzenia czakr dla zachowania równowagi ciała i ducha.
220
Mucabyanga

Mucabyanga

Czas trwania: 25 min. Zachwycający masaż głowy, twarzy i dekoltu na bazie oleju avocado lub ze słodkich migdałów i aromatem cytrynowym do wyboru.

80
Masaż Mahana - NOWOŚĆ!

Masaż Mahana - NOWOŚĆ!

Czas trwania: 50 min.

Zainspirowany został polinezyjską kulturą, niezwykle odpręża dzięki oryginalnej technice masażu, wykorzystując ciepłe stemple zaprasza do relaksu. Masaż likwiduje napięcia, neutralizuje złą energię, przywraca dobre samopoczucie i równowagę w całym organizmie.

150
Indoceane

Indoceane

Czas trwania: 70 min. Kontynentalna podróż w krainy relaksu i odprężenia. Ekskluzywny zabieg składający się z masażu ciała inspirowanego Ayurvedą (Indie) oraz maski regenerująco-nawilżającej (Chiny).

220
Masaż stóp Ayurveda

Masaż stóp Ayurveda

Czas trwania: 40 min. Ayurvedyjski masaż na bazie ciepłego oleju ze słodkich migdałów. Doskonale rozluźnia mięśnie i stawy, nawilża i regeneruje skórę stóp. Daje uczucie głębokiego relaksu i odprężenia. Po masażu stopy są lekkie i aksamitnie miękkie. Masaż neutralizuje negatywną energię i przywraca dobre samopoczucie.
80
Masaż dłoni Ayurveda

Masaż dłoni Ayurveda

Czas trwania: 25 min. Ayurvedyjski masaż na bazie ciepłego oleju ze słodkich migdałów. Doskonale rozluźnia mięśnie i stawy, nawilża i regeneruje skórę dłoni. Daje uczucie głębokiego relaksu i odprężenia. Po masażu dłonie są lekkie a ich skóra aksamitnie miękka.
60
Masaż Ayurveda

Masaż Ayurveda

Czas trwania: 90 min. Masaż indyjski całego ciała z zastosowaniem ciepłego oleju (avocado, morelowego, migdałowego). Przywraca harmonię energetyczną organizmu, relaksuje i odpręża.
180
Ayurveda Treatment

Ayurveda Treatment

Czas trwania: 50 min. Masaż głowy, twarzy, szyi i dekoltu. Z peelingiem i maską odpowiednio dobraną do danego rodzaju skóry.

150