Terapie

... aby poczuć się tak dobrze, jak jeszcze nigdy dotąd ...

U nas znajdą Państwo zabiegi naturalne wspomagające medycynę tradycyjną, pomagajace zniwelować ból, przyśpieszające korzystne zmiany dla naszego organizmu. Posiadają udowodnione, pozytywne działanie na nasze ciało.

Drenaż limfatyczny
Drenaż limfatyczny Czas trwania: 30 min. - tylko nogi / 60 min. Masaż mający znaczący wpływ na oczyszczanie organizmu z toksyn i redukujący obrzęki oraz opuchliznę. Powoduje uaktywnianie układu żylnego i limfatycznego.
140/260
Masaż Antystresowy

Masaż Antystresowy

Czas trwania: 60 min. Odprężająco - relaksujący masaż napiętych mięśni głowy, karku, barków i pleców. Przeznaczony dla osób przemęczonych, zapracowanych i zestresowanych. Zalecany przy częstych napięciach mięśni karku, bólach głowy i migrenach.
240
Antystresowa terapia stóp i łydek

Antystresowa terapia stóp i łydek

Czas trwania: 45 min. Masowanie stóp i łydek jest nie tylko niezwykle korzystne, ale także stanowi holistyczne podejście do promowania zdrowia. Masaż przynosi odprężenie i jednocześnie może mieć pozytywny wpływ na samopoczucie całego organizmu. Działa uspokajająco i redukuje stres.
180
Uphana Svedana

Uphana Svedana

Czas trwania: 45 min. Ajurwedyjski masaż pleców z wykorzystaniem ciepłego oleju i zastosowaniem bardzo intensywnej i głębokiej techniki masażu. Doskonały dla osób z dużym napięciem mięśni w okolicy karku i kręgosłupa.
200
Refleksoterapia stóp

Refleksoterapia stóp

Czas trwania: 45 min. Zabieg przywraca naturalną i prawidłową pracę wszystkich organów, narządów wewnętrznych i gruczołów. Relaksuje, odpręża i wzmacnia organizm. Zalecany dla osób zapracowanych i zestresowanych, szukających wyciszenia. Przywraca harmonię ciała i umysłu.
200
Antystresowa Terapia Szyi, Karku i Pleców

Antystresowa Terapia Szyi, Karku i Pleców

Czas trwania: 45 min. Masaż relaksacyjny napiętych mięśni szyi, karku i pleców. Doskonały dla osób przemęczonych, przepracowanych i zestresowanych. Masaż jest szczególnie polecany przy napięciach mięśni karku, migrenach i bólach głowy.
200
Antystresowa Terapia Głowy

Antystresowa Terapia Głowy

Czas trwania: 30 min. Masaż wprowadzający w stan relaksu. Pozwala na całkowite rozluźnienie i poprawę koncentracji. Wpływa także korzystnie na stan skóry, silnie dotlenia i regeneruje. Działa wzmacniająco na mięśnie twarzy.
140