WYJĄTKOWE OKAZJE

BUKIET KWIATÓW... W SZAMPAŃSKIM NASTROJU

BUKIET KWIATÓW... W SZAMPAŃSKIM NASTROJU

Jest to wspaniały pomysł zarówno na spędzenie romantycznych chwil we dwoje jak i na uczczenie wyjątkowej okazji. Wspaniały widok i szum fal przeniesie Państwa w prawdziwy nadmorski klimat. Karnet obejmuje butelkę znakomitego francuskiego szampana G.H. Mumm oraz bukiet przepięknych kwiatów.

495
KULINARNE DOZNANIA

KULINARNE DOZNANIA dla dwojga

To świetna okazja do rozkoszowania się smakiem naszych wyjątkowych potraw i wybornego wina przy blasku świec i z widokiem na przepiękny ogród. Karnet obejmuje wyśmienitą 3-daniowa kolację dla dwóch osób składającą się z zupy, dania głównego i deseru, wybieraną z naszego bogatego menu według własnego życzenia oraz butelkę wina domu.

360
ROMANTYCZNA KOLACJA DLA DWOJGA

ROMANTYCZNA KOLACJA DLA DWOJGA

Wyjątkowa okazja do spędzenia niezapomnianego wieczoru z widokiem morza na horyzoncie i zasmakowania w specjalnym, 4-daniowym menu z butelką francuskiego wina musującego.

405
TAJSKIE SPECJAŁY

TAJSKIE SPECJAŁY

Niepowtarzalna okazja zasmakowania kuchni tajskiej na polskim wybrzeżu. Zapraszamy na degustację pięciu różnych smaków egzotyki w wyjątkowych potrawach przygotowanych przez naszych tajlandzkich kucharzy. Karnet dla dwóch osób obejmuje menu składające się z pięciu różnorodnych potraw, butelkę wina domu (białego lub czerwonego do wyboru) oraz butelkę wody mineralnej.
335
URODZINY, ROCZNICA ŚLUBU LUB INNA UROCZYSTOŚĆ...

URODZINY, ROCZNICA ŚLUBU LUB INNA UROCZYSTOŚĆ...

Nasz karnet na pewno będzie miłą niespodzianką i świetnym prezentem dla obdarowanej osoby. Karnet obejmuje butelkę wina musującego i torcik własnego wypieku.
180