+48 91 386 27 01

Zapraszamy na Vital Resorts Polska

PL1 DE EN

W klimacie dalekiego wschodu

... kwintesencja wyjątkowych filozofii. Kontynentalna podróż w krainy relaksu i odprężenia ...

Zapraszamy Państwa na niezwykłą podróż przez krainę zapachów i aromatów. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy oferty oparte na filozofii  Dalekiego Wschodu, które zapewnią głęboki relaks i wypoczynek. Tajemnicze i zarazem energetyczne masaże ayurvedyjskie przywrócą równowagę między duchem a ciałem. Wszystko to, dla wspaniałego samopoczucia i piękna.

Ayurveda Treatment

Masaż Ayurveda

Cena: 150 zł
Czas trwania: 50 min.

Masaż głowy, twarzy, szyi i dekoltu. Z peelingiem i maską odpowiednio dobraną do danego rodzaju skóry.

Cena: 180 zł
Czas trwania: 50 min.

Masaż indyjski całego ciała z zastosowaniem ciepłego oleju (avocado, morelowego, migdałowego). Przywraca harmonię energetyczną organizmu, relaksuje i odpręża.

Masaż dłoni Ayurveda

Masaż stóp Ayurveda

Cena: 50 zł
Czas trwania: 25 min.

Cena: 80 zł
Czas trwania: 40 min.

Indoceane

Masaż Mahana - NOWOŚĆ!

Cena: 220 zł
Czas trwania: 70 min.

Kontynentalna podróż w krainy relaksu i odprężenia. Ekskluzywny zabieg składający się  masażu ciała inspirowanego Ayurvedą (Indie) oraz maski regenerująco-nawilżającej (Chiny).

Cena: 150 zł
Czas trwania: 50 min.

Zainspirowany został poilinezyjską kulturą, niezwykle odpręża dzięki oryginalnej technice masażu, wykorzystując ciepłe stemple zaprasza do relaksu. Masaż likwiduje napięcia, neutralizuje złą energię, przywraca dobre samopoczucie i równowagę w całym organizmie.

Mucabyanga

Masaż Orientalny - NOWOŚĆ!

Cena: 80 zł
Czas trwania: 25 min.

Zadziwiający ayurvedyjski masaż głowy, twarzy i dekoltu na bazie ciepłego oleju z avocado lub ze słodkich migdałów.

Cena: 220 zł
Czas trwania: 75 min.

Wyjątkowa technika inspirowana techniką masażu polinezyjskiego, ajurwedyjskiego i tajskiego. Jej głównym założeniem jest stymulowanie kanałów energetycznych w celu prawidłowego przepływu energii oraz pobudzenia czakr dla zachowania równowagi ciała i ducha.

Thalgo de la Mer

Uphana Svedana

Cena: 150 zł
Czas trwania: 50 min.

Masaż łączacy w sobie aromaterapię, shiatsu i filozofię chińską. Wpływa na udrożnienie kanałów energetycznych i wyrównanie energii.

Cena: 120 zł
Czas trwania: 40 min.

Ajurwedyjski masaż pleców z wykorzystaniem ciepłego oleju i zastosowaniem bardzo intensywnej i głębokiej techniki masażu. Doskonały dla osób z dużym napięciem mięśni w okolicy karku i kręgosłupa.

 

© 2011, Oasis Resort & Spa - Rewal
Luksusowe ośrodki nad morzem i w górach
Oasis Resort & Spa
ul. Klifowa 34, 72-344 Rewal

W naszej stronie korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

zamknij X