+48 91 386 27 01

Zapraszamy na Vital Resorts Polska

PL1 DE EN

Thalgo

Wyjątkowy świat zdrowia i urody Thalgo

"Morze jest sercem świata, w którym wszystkie organizmy mogą zregenerować siły i uzupełnić elementy potrzebne do prawidłowego funkcjonowania."
Profesor Leroy

Szanowni Państwo!

Z wielką radością witamy Państwa w wyjątkowym świecie zdrowia i urody Thalgo.

Od ponad 40 lat na świecie, a od 20 w Polsce profesjonalna francuska firma Thalgo jest liderem w dziedzinie SPA i Thalassoterapii na całej kuli ziemskiej. Jest autorem wielu patentów, które zrewolucjonizowały międzynarodowy, profesjonalny rynek kosmetyczny. Wykorzystuje wyjątkowo
dobroczynne właściwości morskiej wody, flory i fauny, tworząc dla Państwa najwyższej klasy preparaty, które każdego roku zdobywają za swoją jakość oraz skuteczność spektakularne i najwyższe nagrody w Polsce i na świecie.

Thalgo, jako jedna z nielicznych firm, posiada własne nowoczesne laboratoria produkcyjne, spełniające surowe normy ekologicznej czystości. Produkty Thalgo wytwarzane są na bazie morskiej i ziołowej. Wśród profesjonalnych firm kosmetycznych Thalgo może pochwalić się jedną
z najbogatszych ofert, w skład której wchodzi kilkadziesiąt zabiegów na twarz, kilkanaście na ciało, szeroki wachlarz masaży oraz suplementy diety.

Marka Thalgo to gwarancja prestiżu i profesjonalizmu, a nasze logo to jedno z najsilniejszych znaków kosmetyki profesjonalnej w Polsce i na świecie. Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy wyjątkowy morski świat -  świat Thalgo, w którym każdy odnajdzie drogę do samego siebie.

© 2011, Oasis Resort & Spa - Rewal
Luksusowe ośrodki nad morzem i w górach
Oasis Resort & Spa
ul. Klifowa 34, 72-344 Rewal

W naszej stronie korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

zamknij X