+48 91 386 27 01

Zapraszamy na Vital Resorts Polska

PL1 DE EN

Restauracja

Oasis Resort & Spa jest uzupełnieniem i kulinarną kontynuacją   Wy&Spa w Pobierowie. O zadowolenie gości w obu ośrodkach dba polsko-tajski duet kucharzy. Serwujemy wyśmienitą, sławną już na całym wybrzeżu kuchnię europejską i orientalną.

W Menu znajdą Państwo szeroką gamę dań rybnych oraz dań mięsnych przygotowanych na styl europejski lub azjatycki. Dla łasuchów posiadamy bogatą ofertę słodkości: wyśmienite desery lodowe oraz przepyszne ciasta wypiekane na miejscu w naszym hotelu. Nasza karta win skusi smakoszy tego trunku i pozwoli poznać oblicza jego smaku na nowo, przy cieple kominka.

Na upalne wieczory dla wielbicieli ciekawych kombinacji smakowych nasz personel przygotował szeroką ofertę koktajli alkoholowych i bezalkoholowych.

Do naszego ośrodka zapraszamy również grupy szukające idealnych miejsc na imprezy integracyjne nad morzem. Z przyjemnością zorganizujemy szkolenia integracyjne, bankiety, spotkania biznesowe oraz imprezy rodzinne i okolicznościowe.

© 2011, Oasis Resort & Spa - Rewal
Luksusowe ośrodki nad morzem i w górach
Oasis Resort & Spa
ul. Klifowa 34, 72-344 Rewal

W naszej stronie korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

zamknij X