+48 91 386 27 01

Zapraszamy na Vital Resorts Polska

PL1 DE EN

Masaże

... zasługujesz na chwilę błogiego relaksu ...

W naszej ofercie bazy zabiegowej posiadamy masaże relaksujące, energetyzujące, wyszczuplające oraz odżywcze, które zapewnią Państwu regenerację zmęczonego organizmu oraz przywrócenie jego naturalnych sił witalnych. Dotyk ludzki jest najprostszą i zarazem najbardziej skuteczną metodą terapeutyczną, a jego działanie znane jest od wieków. Dzięki fenomenalnie wykonanym masażom wyeliminują Państwo stres, wypoczną i nabiorą nowego spojrzenia na świat.

Antystresowa Terapia Głowy

Masaż Antystresowy

Cena: 60 zł
Czas trwania: 20 min.

Masaż wprowadzający w stan relaksu. Pozwala na całkowite rozluźnienie i poprawę koncentracji. Wpływa także korzystnie na stan skóry, silnie dotlenia i regeneruje. Działa wzmacniająco na mięśnie twarzy.

Cena: 70 zł
Czas trwania: 20 min.

Odprężająco - relaksujący masaż napiętych mięśni karku, szyi i głowy. Przeznaczony dla osób przemęczonych, zapracowanych i zestresowanych. Zalecany przy częstych napięciach mięśni karku, bólach głowy i migrenach.

Antystresowa Terapia Pleców

Masaż aromatyczny

Cena: 140 zł
Czas trwania: 40min.

Masaż wprowadzający w stan relaksu. Pozwala na całkowite rozluźnienie i poprawę koncentracji. Wpływa także korzystnie na stan skóry, silnie dotlenia i regeneruje. Działa wzmacniająco na mięśnie pleców.

Cena: 120 zł
Czas trwania: 50 min.

Masaż całego ciała przy użyciu naturalnych olejków aromatycznych o działaniu oczyszczającym, regenerującym lub relaksującym.

Masaż Ayurveda

Masaż stóp Ayurveda

Cena: 180 zł
Czas trwania: 50 min.

Masaż indyjski całego ciała z zastosowaniem ciepłego oleju (avocado, morelowego, migdałowego). Przywraca harmonię energetyczną organizmu, relaksuje i odpręża.

Cena: 80 zł
Czas trwania: 40 min.

Refleksoterapia stóp

Masaż wspomagający odchudzanie

Cena: 110 zł
Czas trwania: 40 min.

Refleksoterapia to praca na receptorach stóp. zabieg przywraca naturalną i prawidłową prace wszystkich organów, narzadów i gruczołów. Relaksuje, odpręża i wzmacnia organizm.

Cena: 80 zł
Czas trwania: 25 min.

Masaż na wybrane partie ciała przy użyciu preparatów wspomagających odchudzanie, które działają wyszczuplającą i ujędrniającą na ciało. Polega na intensywnym masowaniu, co umożliwia spalanie zbędnego tłuszczu. Uważany za najlepszą metodę wyszczuplającą i kształtującą sylwetkę.

Masaż wspomagający odchudzanie

Masaż twarzy

Cena: 150 zł
Czas trwania: 50 min.

Masaż na wybrane partie ciała przy użyciu preparatów wspomagających odchudzanie, które działają wyszczuplająco i ujędrniająco na ciało. Polega na intensywnym masowaniu, co umożliwia spalanie zbędnego tłuszczu. Uważany za najlepszą metodę wyszczuplającą i kształtującą sylwetkę.

Cena: 40 zł
Czas trwania: 20 min.

Dla każdego rodzaju skóry, stosowany przede wszystkim w celach profilaktyczno - pielęgnacyjnych. Podtrzymuje elastyczność mięśni i skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek.

Masaż dłoni Ayurveda

Masaż klasyczny

Cena: 50 zł
Czas trwania: 25 min.

Cena: 140 zł
Czas trwania: 50 min.

Masaż rozluźniający tkankę mięśniową i pobudzający układ krążenia. Poprawia funkcjonowanie wszystkich układów i narządów, zwłaszcza aparatu mięśniowo-stawowego. Poprzez pobudzenie krążenia i przemiany materii znosi objawy chorobowe takie jak: ból, obrzęk, przykurcz oraz zapobiega powstawaniu zrostów.

Masaż klasyczny

Drenaż limfatyczny

Cena: 80 zł
Czas trwania: 25 min.

Masaż rozluźniający tkankę mięśniową i pobudzający układ krążenia. Poprawia funkcjonowanie wszystkich układów i narządów, zwłaszcza aparatu mięśniowo-stawowego. Poprzez pobudzenie krążenia i przemiany materii znosi objawy chorobowe takie jak: ból, obrzęk, przykurcz oraz zapobiega powstawaniu zrostów.

Cena: 140 zł
Czas trwania: 50 min.

Masaż częściowy na ciało, wpływa na oczyszczanie organizmu z toksyn i redukuje obrzęki oraz opuchliznę. Powoduje uaktywnianie układu żylnego i limfatycznego.

Masaż Mahana - NOWOŚĆ!

Mucabyanga

Cena: 150 zł
Czas trwania: 50 min.

Zainspirowany został poilinezyjską kulturą, niezwykle odpręża dzięki oryginalnej technice masażu, wykorzystując ciepłe stemple zaprasza do relaksu. Masaż likwiduje napięcia, neutralizuje złą energię, przywraca dobre samopoczucie i równowagę w całym organizmie.

Cena: 80 zł
Czas trwania: 25 min.

Zadziwiający ayurvedyjski masaż głowy, twarzy i dekoltu na bazie ciepłego oleju z avocado lub ze słodkich migdałów.

Masaż Orientalny - NOWOŚĆ!

Thalgo de la Mer

Cena: 220 zł
Czas trwania: 75 min.

Wyjątkowa technika inspirowana techniką masażu polinezyjskiego, ajurwedyjskiego i tajskiego. Jej głównym założeniem jest stymulowanie kanałów energetycznych w celu prawidłowego przepływu energii oraz pobudzenia czakr dla zachowania równowagi ciała i ducha.

Cena: 150 zł
Czas trwania: 50 min.

Masaż łączący w sobie aromaterapię, shiatsu i filozofię chińską. Wpływa na udrożnienie kanałów energetycznych i wyrównanie energii.

Uphana Svedana

Masaż odżywczy

Cena: 120 zł
Czas trwania: 40 min.

Ajurwedyjski masaż pleców z wykorzystaniem ciepłego oleju i zastosowaniem bardzo intensywnej i głębokiej techniki masażu. Doskonały dla osób z dużym napięciem mięśni w okolicy karku i kręgosłupa.

Cena:              80 zł    140 zł
Czas trwania: 25min.   50 min.

Masaż ciała z zastosowaniem preparatu Nutrition Cream / Thalgosculpt Expert Cream. Ma na celu stymulację osłabionych mięśni oraz poprawę elastyczności skóry i tkanki łącznej. Polecany jest przy nagromadzeniu opadającej, nieco zwiotczałej skóry i tkanki, np. po ciąży lub gwałtownym schudnięciu. Poprawia krążenie, liftinguje opadające pośladki oraz ujędrnia uda, brzuch i ramiona.

 

© 2011, Oasis Resort & Spa - Rewal
Luksusowe ośrodki nad morzem i w górach
Oasis Resort & Spa
ul. Klifowa 34, 72-344 Rewal

W naszej stronie korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

zamknij X