+48 91 386 27 01

Zapraszamy na Vital Resorts Polska

PL1 DE EN

Atrakcje

Wybrzeże Rewalskie - piękne widoki, błogi odpoczynek

Wybrzeże Rewalskie ma swoich zagorzałych zwolenników szukających ciszy, spokoju, niezatłoczonych plaż i balsamicznego sosnowego powietrza. Drobnoziarnisty piach, wydmy porośnięte trawami i krzewami, fantazyjnie ukształtowane sosny, wysoki malowniczy brzeg klifowy z przepięknym widokiem na morze urzekają przyjeżdżających turystów.

Położenie Oasis zapewnia doskonałe warunki do odpoczynku na plaży, aktywności sportowej na łonie natury, a spokój szumiącego morza zapewnia relaks o każdej porze roku.

W sezonie letnim Rewal oferuje wiele rozmaitych możliwości spędzenia czasu. Otwarte zostają sklepy oferujące szeroką gamę produktów, ogródki gastronomiczne o różnych specjalnościach, jak również mnóstwo salonów gier i zabaw rozrywkowych.

Po okresie wakacji Rewal staje się ostoją spokoju, a naturalne morskie otoczenie pozwala zgromadzić pokłady świeżej energii na następny rok.

© 2011, Oasis Resort & Spa - Rewal
Luksusowe ośrodki nad morzem i w górach
Oasis Resort & Spa
ul. Klifowa 34, 72-344 Rewal

W naszej stronie korzystamy z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

zamknij X